Yagi.pl

Yagi.plZEWNĘTRZNA ANTENA DVB-T MAG-7 Pasywna złącze F

Stacionarna zewnetrzna  antena ze zintegrowaą gniazdem f ( złącze na kabelek dodawane jest Gratis ) Antena pasywna - nie potrzebuje do pracy wzmacniacza.

Antena świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich - oraz wszędzie tam gdzie odległość od nadajnika nie przekracza 25km (nadajnik musi byc odpowiedniej mocy ) - w takich warunkach mocniejsze anteny ze wzmacniaczem zbierają często zbyt dużą ilość zakłóceń, uniemożliwiając prawidłowy odbiór. Antena bez problemów odbiera strumień Full HD.

Z uwagi na wysoki zysk energetyczny samej anteny oraz małą  wagę będzie świetnym uzupełnieniem dla każdego tunera komputerowego w tym rozwiązań na USB , dekoderów czy TV.
Oferuje 2-3x większy zysk sygnału (nawet 7dBi) jak 15cm, patyczkowe antenki powszechnie dołączane do tunerów DVB-T (0-2dBi).

 

 

Antene należy zawiesić  w pozycji pionowej lub poziomej ( należy wybrać  położenie  które zapewnia lepszy poziom sygnalu w danych warunkach )

 

Zalety:

- niekierunkowa charakterystyka - kąt promieniowania w poziomie ok. 200st, w pionie ok. 90st. - łatwe ustawienie anteny,
- nadaje się idealnie do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T,
- z uwagi na brak konieczności stosowania dodatkowego zasilacza/wzmacniacza oszczedzamy na energii,
- zaawansowana konstrukcja o dużym zysku - zapewnia b. dobrą recepcję sygnałów DVB-T
- nowoczesna, złożona konstrukcja dipolowa - 2 elementy promieniujące
- idealny odbiór lokalnej telewizji w rozdzielczosci nawet Full HD 1080 oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.
 

 

 

Antena pozwala odbierać dostępne w danym rejonie programy telewizyjne: np. TVP1, TVP2, TVP INFO, POLSAT, TVN, TV4, Polsat sport news, Puls2, PULS, TVP HISTORIA, TVP KULTURA itd oraz w strefie przygranicznej programy obcojęzyczne naszych sąsiadów.

Antena charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami oraz niepowtarzalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.Służy do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

 

 

 

DANE TECHNICZNE :

 

zysk energetyczny  3-7 dBi

impedancja wyjścia 75

wymiary anteny 41x8x3.5 cm

 

 

 

W pudełku:
- antena
- Polska instrukcja

DANE TECHNICZNE :

zysk energetyczny  3-7 dBi

impedancja wyjścia 75

wymiary anteny 41x8x3.5 cm

 

Zestaw zawiera :
- antena
- Polska instrukcja

- Wtyk typu"F"

 

 

 

Opinie o produkcie

od Alex

Znakomita antena, polecam. Małe rozmiary, bardzo dobry odbiór. Najpierw kupiłem jedną i testowałem ją w mieście (Tychy). Położyłem ją na parapecie okna na trzecim piętrze i znalazła wszystkie kanały naziemnej cyfrowej tv pomimo, że na kierunku do nadajnika w odległości 25m stoi w poprzek bardzo długi blok o jedną kondygnację wyższy. Następnie zawiozłem antenę do Cięciny k/ Węgierskiej Górki i zamocowałem ją na strychu pod dachem w chałupie niżej położonej. Tutaj również odbiór bezproblemowy, a siła i jakość sygnału ok. 100%. Dlatego kupiłem drugą.


od Alex

Znakomita antena za niewielkie pieniądze i przy niewielkich rozmiarach. Ustawiłem ją (położyłem) na parapecie w bloku w Tychach na trzecim piętrze. Odbiera wszystkie kanały cyfrowe naziemnej tv mimo, że 30 m dalej na kierunku do nadajnika stoi poprzecznie blok o jedną kondygnację wyższy. Zabrałem ją w góry do Cięciny koło Węgierskiej Górki. Z chałupy położonej niżej nie widać nadajnika na Skrzycznem, ani przekaźnika w Przybędzy. Zamocowałem antenę na strychu pod dachem. Tu również nie ma problemu. Dekoder pokazuje siłę sygnału 100%, a jakość 98-100%. Wystarczy. Wczoraj zamówiłem drugą. Polecam