Yagi.pl

Yagi.plWzmacniacz gsm dla rozmów telefonicznych ST-980B AGC ALC do 300m2 OEM z wyświetlaczem

Model ST-980B LCD z zasilaniem 230V/5V do poprawienia zasięgu sieci telefonii komórkowej. Urządzenie jest bardzo proste w instalacji i jest bezobsługowe. Bez najmniejszego problemu, poprawi zasięg działania telefonów na powierzchni od 100m2 do 300m2 metrów kwadratowych (w przestrzeni otwartej po odpowiednim dobraniu anten rozssyłąjacych i odbierającej ).  Przeznaczone dla telefonów GSM, pracuje w paśmie 890-960MHz charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej.

Wersja OEM jest idealnym rozwiązaniem jesli stary wzmacniacz sie spalił a anteny oraz okablowanie zostało.


WZMACNIACZ  jest z  mechanizmami anty-zakłóceniowymi AGC oraz ALC umożliwiającymi bezpieczny montaż w centrum miast bez zakłóceń i wizyt Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 Większość tanich wzmacniaczy nie posiada takiej funkcji.

Urządzenie rekomendowane jest do wszelkich lokalizacji, w których zbyt słaby SYGNAŁ GSM UNIEMOŻLIWIA prowadzenie rozmów lub powoduje przerwy w połączeniu. Szczególnie polecany do lokali w piwnicach, budynków o grubych ścianach,  zamkniętych przestrzeni - hale, wiaty, garaże.
Repeater posiada wejście na antenę zewnętrzną oraz  wyjście na antene wewnętrzną ( w komplecie nie ma anten oraz okablowania ).
Dane techniczne :

 • quency range

  uplink:890-915MHz

  Downlink: 935~960MHz

  Gain

  Up link: Gp≥60dB

  Downlink: Gp≥68dB

  output

  Up link :20dBm Downlink:21dBm

  Function

  AGC ALC

  power consumption

  400MW

  Power supply

  5V 2A

  Weight

  0.4KG

  Size

  15*8*3CM

  Intermodulation

  -40dBm

  Model Name

  ST-980bmini

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!