Yagi.pl

Yagi.plTenda P200 200Mbps Powerline Ethernet Adapter, transmiter gniazdko elektryczne 2szt

Tenda P200 kit 2-pack to wygodne rozwiązanie do rozszerzania domowej sieci za pomocą gniazdka elektrycznego. Dzięki Tenda P200 sieć lokalna może zostać rozszerzona na sieć elektryczną, tak by każde gniazdko elektryczne w domu lub biurze umożliwiało podłączenie się do sieci ethernet.

Tenda P200 łączy urządzenia sieciowe bez potrzeby użycia nowego okablowania, zamiast tego wykorzystując istniejącą już strukturę (instalację elektryczną). Instalacja transmitera sieciowego jest bardzo prosta, nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy tylko podłączyć jeden adapter do routera i podłączyć go do gniazdka elektrycznego a następnie w innym pomieszczeniu podłączyć drugi adapter do komputera i do gniazdka elektrycznego. Maksymalna droga jaką może pokonać sygnał po przewodach elektrycznych to 300m i umożliwia transmisje danych z prędkością do 200 Mb/s.

Ponadto funkcja QoS nadaje priorytet aplikacjom o dużej przepustowości, dzięki czemu niweluje opóźnienia. Zaawansowana funkcja QoS poprawia jakość strumieniowych aplikacji multimedialnych, takich jak usługi IPTV, strumieniowanie wideo, szybki dostęp do Internetu i VoIP. Poprzez proste wciśnięcie przycisku znajdującego się na adapterze, użytkownicy mogą bez żadnych problemów w kilka minut zestawić sieci posiadające 128-bitowe szyfrowanie AES.

P200 zużywa mniej energii w porównaniu do istniejących adapterów Powerline Ethernet. Co więcej, gdy nie ma łącza Ethernet, P200 przejdzie w tryb "oszczędzania energii", który zmniejsza zużycie energii o ponad 50% w porównaniu do adapterów bez tej funkcji. W przypadku wynajmowanych pokoi hotelowych lub przestrzeni, w której okablowanie jest zbyt kosztowne i kłopotliwe, adapter Powerline P200 jest najlepszym rozwiązaniem sieciowym jako preferowana alternatywa dla sieci Ethernet lub sieci bezprzewodowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • zestaw 2x urządzeń Tenda P200
  • 1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s MDI / MDIX
  • Wysoka szybkość transferu sięgająca do 200Mbps
  • Plug and Play
  • Zgodność ze standardem HomePlug AV
  • 128-bitowe szyfrowanie AES
  • Tryb oszczędzania energii
Tenda P200 kit
 
Typ wtyczki
EU
Standardy i protokoły
HomePlug AV2, IEEE 802.3,IEEE 802./3u
Porty
1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s
Przyciski
1x parowanie/reset
Pobór mocy
maksimum - 2,8W, minimum - 0,43W
Dioda LED
Zasilanie, Powerline, Ethernet
Wymiary
53 x 53 x 27 mm
Technologia modulacji
OFDM,CSMA/CA
Prędkość
Poweline: 200 Mb/s
Wejście zasilania
AC 100~240V 50/60Hz 0.1A
Certyfikaty
CE, FCC, RoHs
Zawartość opakowania
2x AV200 Powerline Adapter
Kabel Ethernet RJ45 kat.5e
Instrukcja szybkiej instalacji
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!