Yagi.pl

Yagi.plRouter D-LINK DIR-600 2,4 Ghz 150 Mbps używany


Przedmiotem sprzedaży jest używany router d-link DIR-600, router nosi ślady używania - posiada 24 miesieczna gwarancje.

W zestawie:
- router
- antenka
- zasilacz


Router bezprzewodowy D-Link DIR-600 Wireless N 150 pozwala współdzielić szerokopasmowe połączenie internetowe przez wiele komputerów w bardzo bezpieczny i ekonomiczny sposób. Po podłączeniu do tego urządzenia, kilka osób w domu użytkownika może jednocześnie przeglądać Internet, gawędzić na czacie lub odtwarzać dostępne w sieci pliki muzyczne oraz przeglądać udostępnione w niej zdjęcia i dokumenty.

Dlaczego 150?
Router DIR-600, oparty na technologii Wireless N z jedną anteną, zapewnia transmisję bezprzewodową z przepustowością maksymalnie 150 Mb/s oraz większy zasięg praktycznie bez żadnych martwych stref1. Jest zgodny z nowszą technologią Wireless N i z już rozpowszechnioną technologią Wireless G oraz nadaje się doskonale do przesyłania poczty elektronicznej, przeglądania Internetu i współużytkowania plików w domu. Ponadto router ten jest wyposażony w 4-portowy przełącznik Ethernet 10/100Base-TX do przewodowego podłączania wielu urządzeń, takich jak komputery, odtwarzacze multimedialne, czy konsole do gier.

Solidne zabezpieczenia
Router DIR-600 jest wyposażony w najnowsze zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej, które zapobiegają nieuprawnionemu dostępowi z sieci bezprzewodowej lub z Internetu. Obsługa standardów WEP, WPA i WPA2 umożliwia stosowanie najlepszych metod szyfrowania, a dwie aktywne zapory (SPI i NAT) zapobiegają potencjalnym atakom z Internetu.
Silne funkcje kontroli rodzicielskiej umożliwiają blokowanie lub dopuszczanie dostępu do wybranych serwisów internetowych na stale lub w określonych godzinach.

Inteligentne ustalanie priorytetów danych
Urządzenie DIR-600 oferuje opcjonalna funkcje zapewniania gwarantowanej jakości usług QoS (Quality of Service). Jeśli funkcja ta jest włączona, router usprawnia prace w sieci, zapewniając ruchowi interaktywnemu (gry, pliki audio i wideo) nadawanie wyższych priorytetów niż ruchowi o niższym poziomie pilności, takiemu jak poczta elektroniczna lub transmisja plików.
 
Łatwość instalacji
Dzięki kreatorowi D Link Click’n Connect (DCC) każdy użytkownik, nawet bez doświadczenia technicznego, może zainstalować router i skonfigurować polaczenie z Internetem w kilka minut — wystarczy włożyć do napędu CD ROM dołączoną do produktu płytę z oprogramowaniem2. Korzystając z udzielonych wskazówek, użytkownik w kilku prostych krokach zestawia polaczenia fizyczne (zasilanie i kable sieciowe) oraz konfiguruje ustawienia sieci bezprzewodowej, zabezpieczenia i polaczenie z operatorem Internetu.
Aby włączyć zabezpieczenia sieci bezprzewodowej, wystarczy nacisnąć przycisk na ściance bocznej routera.
 
  • Transmisja bezprzewodowa z szybkością do 150 Mb/s
  • Technologia bezprzewodowa Wireless N150 z jedną anteną w celu zapewnienia jak najlepszego pokrycia
  • Zgodny z Windows Vista
  • Certyfikat zgodności ze specyfikacją Wi-Fi Protected Setup (WPS)
  • Technologia QoS Engine zapewniająca nadawanie priorytetów transmitowanym pakietom wideo i głosowym
  • Kreator D-Link Click’n Connect ułatwiający konfigurację urządzenia, z obsługą w 18 językach

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!