Yagi.pl

Yagi.plPrzedłużacz aktywny usb 3.1 10M Premium - wzmacniacz reapater

 Przedłużacz -wzmacniacz USB 3.1 repeater 10m
 
Aktywny  przedłużacz kabla USB 3.1 z wbudowanym wzmacniaczem sygnału pozwalający na zwiększenie zasięgu urządzeń podłączanych do portu USB a w przypadku roblemów z zasilaniem mozliwościa dopięcia dodatkowego zasilania. Produkt jest polecany zwłaszcza instalatorom i klientom indywidualnym poszukującym dłuższych połączeń przewodu USB bez utraty jakości lub potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza.

Kabel  pozwala na przedłużenie kabla USB poza ograniczenie standardu USB, bez pogorszenia siły lub stabilności sygnału.
Jego cecha unikalną jest brak konieczności stosowania zewnętrznego zasilacza. Dzięki temu możliwe jest podłączenie urządzeń USB (np. czujników monitorujących warunki zewnętrzne) pracujących w trudno dostępnych miejscach lub urządzeń znajdujących w pomieszczeniach odległych od komputera.

Przewód posiada budowany chipset Premium, czysta miedź, pozłacane końcówki, dodatkowe wejście na opcjonalne zasilanie powodują, że przewód Y-3004 przedłuża i wzmacnia sygnał USB 3.0 bez utraty jego jakości, a transfer jest lepszy nawet do 50% w stosunku do tradycyjnych przedłużaczy.

 

Jest bardzo cienki i giętki co sprawia, że doskonale nadaje się do wszelkich prac instalacyjnych, łatwo go ułożyć i schować.  Posiada wejście na dodatkowe zasilanie w razie gdyby prąd z portu USB był zbyt słaby.  Aluminiowy wtyk sprawia, że przedłużacz nie tylko ładnie wygląda ale będzie nam służył długi czas.  Doskonale sprawdza się w przedłużaniu połączeń urządzeń antenowych: kart WiFi, odbiorników DVB-T, ale także drukarek, czytników kodów kreskowych oraz wszelkich innych urządzeń USB.

Specyfikacja:

  • kompatybilny z USB 3.1, max transfer 5Gbps
  • długość 5m
  • wejście na dodatkowe zasilanie
  • przewód wykonany z czystej miedzi
  • grubość przewodu 6 mm
  • kabel: 22 AWG
  • przenosi zasilanie 900 mA,
  • pozłacane końcówkiJest bardzo cienki i giętki co sprawia, że doskonale nadaje się do wszelkich prac instalacyjnych, łatwo go ułożyć i schować.  Posiada wejście na dodatkowe zasilanie w razie gdyby prąd z portu USB był zbyt słaby.  Aluminiowy wtyk sprawia, że przedłużacz nie tylko ładnie wygląda ale będzie nam służył długi czas.  Doskonale sprawdza się w przedłużaniu połączeń urządzeń antenowych: kart WiFi, odbiorników DVB-T, ale także drukarek, czytników kodów kreskowych oraz wszelkich innych urządzeń USB.


Gwarancja 24 miesiace

Urządzenie nie wymaga instalacji żadnych sterowników ani oprogramowania.
Pracuje pod systemami: Win98/2000/XP/Vista/Win7/wi.8./win10/win11  oraz MacOS v.9.0 lub wyższymi.

Kabel idealnie nadaje sie do przedłużania Kart  WIFI USB, dukarek modemów GSM !!!

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!