Yagi.pl

Yagi.plGibeon MIMO AC 19HV 5GHz 2xNż

Gibeon MIMO AC 19HV  to panelowa, abonencka antena kierunkowa przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków. Została zaprojektowana do zestawiania linków dualnych lub 2x2 MIMO w standardzie 802.11n oraz AC  na średnich dystansach.

Antenę wyróżnia bardzo szeroki zakres działania zawierający się w przedziale od 4,9 do 6 GHz. Umiarkowany zysk energetyczny umożliwia realizację połączeń bezprzewodowych na średnich odległościach. Skupiona wiązka promieniowania pozwala uniknąć interferencji oraz ograniczyć poziom zakłóceń również w przypadku połączeń na małych odległościach.

Nowoczesne macierze promienników anteny zostały wykonane w technologii mikropaskowej i umieszczone pomiędzy aluminiowym ekranem, a osłoną z bardzo trwałego i niskotłumiennego tworzywa ABS. Zabezpiecza to antenę przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz gwarantuje trwałość i niezmienność parametrów w czasie eksploatacji.

Antena posiada zwarcie zapobiegające indukowaniu się na wyjściach w czasie wyładowań atmosferycznych prądu stałego, chroniąc urządzenia radiowe podłączone do anteny.

Solidny uchwyt wraz z cybantem dołączony do anteny zapewnia stabilność, dużą odporność na działanie wiatru oraz umożliwia regulację kąta pochylenia anteny, ułatwiając optymalne ustawienie.

 
Zastosowanie wysokiej klasy komponentów oraz własna linia technologiczna pozwalają na uzyskiwanie wysokiej powtarzalności i bardzo dobrych parametrów anten. Antena została wykonana z wysokiej jakości podzespołów, wśród których znalazły się: tworzywo sztuczne pokrywy z filtrem UV, złącze antenowe z poprawionym ekranowaniem toru sygnałowego (teflon i złoto), uchwyt i elementy montażowe wykonane z materiałów nierdzewnych,składniki aktywne zabezpieczone przed starzeniem i utlenianiem odpowiednimi powłokami przemysłowymi.

Model ten cechuje możliwość uzyskiwania stabilnych połączeń na odległości do około 1 - 10 km, zależnie od zastosowanych modułów radiowych, toru kablowego i warunków terenowych.

Dane techniczne


Zysk energetyczny 2x19 dBi
Pasmo 5,150-6 GHz
Polaryzacja dualna Pozioma-Pionowa
VSWR 1,5:1
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej E 15,5 stopni
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej H 14,5 stopni
Maksymalna moc wejściowa 50W
Impedancja 50 Om
Złącza Gniazdo N Gold
Waga 1,530 kg
Temperatura pracy -40 - +75 stopni
Obudowa Tworzywo sztuczne i aluminium, pozłacana złaczka
:

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!