Yagi.pl

Yagi.plDookólna GSM 14V UMTS HSDPA EDGE + 2m kabla ze złączem FMEż

 

Antena do  modemów  GSM oraz telefonów EDGE/UMTS/HSDPA o zysku 14dBi zakończona kabelem o długosci 2m ze złączem FMEż charakteryzuje sie znakomitymi osiągami w pasmie 1800-2100 MHz.

Pozwala to korzystać z usług zarówno EDGE 1800 MHz jak i UMTS/HSDPA/3G.Jej zysk jest wystarczający aby rozwiazać większość problemów ze słabą transmisją lub z zasięgiem połączeń.

Antena przeznaczona do poprawy jakości rozmów w telefonach komórkowych jak również znakomicie spisuje się w usługach internetowych.

Bardzo przydatna jest także w przypadku posiadania bezprzewodowego telefonu DECT. Umożliwia zwiększenie zasięgu takiego telefonu do 1-5 km.

Proszę przed zakupem anteny zaopatrzyć się w konektor antenowy odpowiedni dla Państwa aparatu lub modemu GSM, proszę  poszukać odpowiedniej przejsciówki dostepnej w naszej ofercie.

Nowością jest także konstrukcja przedniej części anteny. Jest wykonana z polimerów przezroczystych dla fal radiowych a całkowicie odpornych na degradujący wpływ promieniowania UV.

Antena nie ulega odkształceniu przy wahaniach temperatury.


Antena pokojowa pozwala na znaczne zwiększenie zasięgu sieci GSM w pomieszczeniach biurowych lub domowych i na zewnatrz budynku. Antena jest przeznaczona dla stacji bazowych lub klienckich. Cechuje ją bardzo estetyczna konstrukcja, 

Zysk energetyczny 14dBi
Częstotliwość pracy 1800 - 2100 Mhz
VSWR 1,8
Polaryzacja Pozioma, Pionowa
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej 20
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej 360
   
Zakończone złączem
Impedancja 50 Ohm
Waga 0,6 kg
Wymiary D-20cm, W-15cm
   

Mapa nadajników i ich czestotliwosc pracy tutaj, jesli w twojej okolicy operator pracuje na innej częstotliwości niż 1800-2100 MHz  wybierz z naszej oferty odpowiednią antenę np 900 MHz lub 450 Mhz

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!