Yagi.pl

Yagi.plUbiquiti BULLET AC B-DB-AC dwuzakresowe radio, 1x GE, 1x złącze N

Ubiquiti B-DB-AC to pierwsze urządzenie z serii Bullet obsługujące standard 802.11ac. Zostało wyposażone w gigabitowy port Ethernet i system airOS znany z innych rozwiązań amerykańskiej firmy. Nowy Bullet można wykorzystać w połączeniach punkt-punkt lub jako AP (baza) w połączeniach punkt wielopunkt, zależnie od podłączonej anteny. Maksymalna moc nadawcza wynosi 22 dBm.

Oferowany produkt może korzystać z anteny o pojedynczej polaryzacji (SISO / single-chain). Jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość na poziomie 150 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 433 Mb/s w paśmie 5 GHz. Zasilanie odbywa się poprzez pasywne PoE 24 V DC, zasilacz nie jest dołączony w zestawie. 

Bullet AC może działać jako wydajny most Point-to-Point (PtP), punkt dostępowy Point-to-Multipoint (PtMP) lub urządzenie klienckie (CPE Client) ale zw względu na brak możliwości wyłączenia protokołu airMAX - łączy się radiowo tylko z urządzeniami Ubiquiti airMAX:
- w trybie punktu dostępowego Bullet AC pozwoli na dołączenie jako klientów tylko urządzenia Ubiquiti airMAX M2, airMAX M5 lub airMAX ac
- w trybie klienta Bullet AC może się dołączyć tylko do punktów dostępowych Ubiquiti airMAX ac.

Moduł radiowy ma moc 22 dBm a dzięki montażowi bezpośrednio przy antenie 2,4 lub 5GHz ze złączem typu N - nie wymaga stosowania dodatkowych kabli antenowych oraz uchwytów. Obudowa jest aluminiowa, malowana proszkowo. Zasilanie odbywa się za pomocą pasywnego PoE 24V 0,5A (brak zasilacza w komplecie).

Urządzenie wyposażono również w dodatkowy, oddzielny moduł WiFi 2,4GHz, który pozwala na szybką i łatwą konfigurację urządzenia za pomocą mobilnej aplikacji UMobile (dostępna dla iOS i Android).

Bullet AC działa pod kontrolą oprogramowania airOS® v8 – rewolucyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń z rodziny Ubiquiti airMAX ac.
 

Najważniejsze cechy:

  • praca w dwóch pasmach jednocześnie (2,4 i 5 GHz);
  • gigabitowy port Ethernet;
  • zasilanie PoE (pasywne 24 V DC);
  • złącze antenowe N;
  • moc nadawcza do 22 dBm;
  • SISO / single-chain.
Bullet AC
 
Materiał obudowy
Aluminium
Interfejs sieciowy
1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Złącze antenowe
N
Diody LED
Zasilanie, Ethernet, 4x Siła sygnału
Maksymalna teoretyczna przepustowość
2,4 GHz: 150 Mb/s
5 GHz: 433 Mb/s
Zakres częstotliwości
2412 - 2472 MHz
5150 - 5875 MHz
Maksymalny pobór mocy
8 W
Moc nadawcza
22 dBm
Sposób zasilania
Pasywne PoE 24 V DC Piny 4, 5+ / 7, 8-
Ochrona ESD/EMP
± 24 kV Contact / Air
Wymiary
190 x 46 mm
Waga
196 g
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-95% kondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4
Certyfikaty
CE, FCC, IC
 

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!