Yagi.pl

Yagi.plRouter Bezprzewodowy HUAWEI na karte SIM Modem 4G LTE Wi-Fi 300mbps

Router Bezprzewodowy HUAWEI  na karte SIM Modem 4G LTE Wi-Fi 300mbps.

Router służy do rozdzielenia internetu z karty SIM poprzez sieć bezprzewodową. 

Urządzenie, oryginy wyglad - jest sprzedawany w zestawie z stacją dokującą, a oprócz tego może być używany bezpośrednio w gniazdku. Jest to eleganckie i dyskretne rozwiązanie. Producent przewidział nawet możliwość wyłączenia diody powiadomień na dolnej części obudowy. 

Sieć WiFi (bezprzewodowa) działa z prędkością do 300 Mb/s i jest fabrycznie zabezpieczona.

Router nie ma blokady SIMLock - działa z każdym operatorem. Będzie również działać za granicą w pozostałej części Europy. 
Urzadzenie jest Kompatybilne  ze wszystkimi systemami operacyjnymi (iOS, Windows, Linux) oraz z każdym innym urządzeniem   łączność bezprzewodową wifi (radio samochodowe, kasa fiskalna, kamera monitoringu).

Router jest wykonany solidnie - mix matowego przezroczystego plastiku w stacji dokującej oraz błyszczącego na jego białych elementach i podswietlanej obudowie.

 

Na górnej części znajdziesz przycisk zasilania, ma on dwa zastosowania:

  • po dłuższym przytrzymaniu router się wyłączy
  • przy krótszym - działa jak przycisk WPS

Jeszcze jedno - router ma tzw. miękki włącznik, niemniej - po awarii zasilania włączy się i nawiąże połączenie automatycznie. Jeżeli ustawisz na nim monitoring, to będzie działał bezobsługowo. 

Jeżeli chodzi o karty SIM, to obsługuje on karty standardowego rozmiaru (2FF) - nie nano, ani micro. Oczywiście możesz użyć karty z adapterem. Zachowaj jednak wtedy dużą ostrożność podczas jej wkładania.

W zestawie:

  • router + stacja dokująca
  • instrukcja w języku Polskim

Parametry techniczne

Sprzedawane routery są pozwrotowe  w niemal idealnym stanie wizualnym - wysyłamy w oryginalnych opakowaniach z nadrukowanym numerem seryjnym.

Każde urządzenie zostało podłączone, zaktualizowane i sprawdzone - wszystkie są w 100% sprawne i objęte gwarancją. 
Router możesz podpiąć bezpośrednio do gniazdka 230v  w ścianie (lub innego) oraz za pomocą stacji dokującej która jest w komplecie.

Urządzenie:

  • Huawei B190

Obsługa sieci:

3G oraz 4G LTE


Na froncie pod zaślepką zostało umieszczone dodatkowe złącze antenowe. Służy ono do poprawienia odbieranego sygnału internetu mobilnego. 

Typ złącza, to TS-9.

Jest to nietypowa konstrukcja, ponieważ routery 4G LTE zazwyczaj obsługują dwie anteny. Tu potrzebna jest tylko jedna.

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!