Yagi.pl

Yagi.plAntena panelowa ASTRAEA MIMO 18HV 2x TNC

 

 

ASTRAEA 18  to panelowa, dwupolaryzacyjna, abonencka antena kierunkowa o zysku energetycznym 18 dBi, przeznaczona do pracy w paśmie 2,4 GHz. Została zaprojektowana do zestawiania linków MIMO w standardzie 802.11n działających na średnich dystansach.

Antena jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie planuje się uruchomienie usługi dostępu do Internetu dla użytkowników komputerów przenośnych, laptopów i telefonów komórkowych wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11bgn (mimo) z możliwoscia dołączenia anteny zewnetrznejd Dzięki bardzo nowoczesnej konstrukcji pracuje optymalnie na odległościach od kilkuset metrów do 6 kilometów względem stacji bazowej (w zależności od zastosowanych urządzeń oraz długości kabla antenowego), wykonanie z materiałów o niskiej tłumienności  osiąga duży zysk mimo małych wymiarów.

Antena zalecana do wpsółpracy z systemami w technologii MIMO oraz NSTREME DUAL. Obudowa wykonana z odpornego na promieniowanie UV PVC. Mocowanie pozwala na pełną regulację kątą pochylenia anteny.

 


Nowoczesne promienniki  anteny zostały wykonane w technologii mikropaskowej i umieszczone pomiędzy aluminiowym ekranem, a osłoną niskotłumiennego tworzywa ABS. Zabezpiecza to antenę przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz gwarantuje trwałość i niezmienność parametrów w czasie eksploatacji.

Antena posiada zwarcie zapobiegające indukowaniu się na wyjściach w czasie wyładowań atmosferycznych prądu stałego, chroniąc urządzenia radiowe podłączone do anteny.

zalety

  • modułowa budowa zapewnia powtarzalności parametrów mechanicznych i elektrycznych
  • nowoczesna elegancka i dyskretna
  • praca w polaryzacji - pionowa pozioma
  • duży zysk energetyczny jak na małe wymiary  
  • niskie VSWR

 

 

Dane techniczne

HONEY MIMO 2x 18DBI
Elektryczne
częstotliwość 2400-2500MHz
impedancja 50Ω
VSWR < 1.5
polaryzacja pozioma, pionowa
zysk 18dBi
szerokość wiązki (-3dB): pozioma 30°
szerokość wiązki (-3dB): pionowa 32°

 

 

wymiary 200x200x25mm
waga 0.95kg
złącze 2xGniazdo TNC
odporność na wiatr 200 km/h

 

 

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!