Yagi.pl

Yagi.plAntena GSM CYKLON 14HV 850 - 900 MHz ze złaczem Nż

 

Antena kierunkowa 14  dBi łączy w sobie zalety kierunkowych anten typu YAGI  oraz anten panelowych (płaski kształt, komfort montażu i łatwość pozycjonowania).

Następną zaletą, jest gwarantowany zysk przewyższający 14 dBi oraz niska wrażliwość na sygnały z kierunków bocznych.

Antena do  telefonów GSM oraz modemów pracujących w pasmie 850-960 MHz  o do 12dBi do srosowania  zakończona złączem N żeńskie GOLD.

Jest to antena panelowa wykonana w technologii mikropaskowej.
Charakteryzuje sie znakomitymi osiągami w pasmie 850-960 MHz  

Jej zysk jest wystarczający aby rozwiazać większość problemów ze słabą transmisją lub z zasięgiem połączeń.

Antena przeznaczona do poprawy jakości rozmów w telefonach komórkowych jak również znakomicie spisuje się w usługach internetowych.

Proszę przed zakupem anteny zaopatrzyć się w konektor antenowy odpowiedni dla Państwa aparatu lub modemu, proszę  poszukać odpowiedniej przejsciówki na innych aukcjach.

Nowością jest także konstrukcja przedniej części anteny. Jest wykonana z polimerów przezroczystych dla fal radiowych a całkowicie odpornych na degradujący wpływ promieniowania UV.

Antena nie ulega odkształceniu przy wahaniach temperatury.

Zalecamy stosowanie tej anteny u klientów przy dużych odległościach od stacji bazowej.

Po jej zastosowaniu zadowoleni będą wszyscy klienci.

 

  

 

 

 

Zysk energetyczny 14dBi
Częstotliwość pracy 850- 900 Mhz
VSWR 1,6
Polaryzacja Pozioma, Pionowa
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej 36
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej 25
   
Zakończone złączem N (gniazdo N)
Impedancja 50 Ohm
Waga 0,9 kg
Wymiary D-24cm, W-24cm
Mocowanie (średnica) 25-50mm
 

 

                         

   

Opinie o produkcie

od Roche

dodam ze antena jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne - sprawdzone 2 zimy, jak i deszcz i ulewy wiatr. - przypominam srodek lasu.


od Roch Kaczmarek

Posiadam takową antene jesst naprawde rewelacyjna. Ostatnio kupilem antene z innej firmy przez Allegro, zachwalaną w niebiosa (pracujaca na 900 oraz 1800-2100) i zrobiłem błąd.. ta nowa jest duzo słabsza i nawet nie wchodzi w szybkie transmisje (WCDMA ani HSPA ) - jedynie Edge i 2 - 3 kreski zasiegu.. (-110 Dba) a na tej Cyklon łapie zasięg mimo ze stacja oddalona jest o okolo 8km (-75 Dba) w lini prostej a teren jest gęsto zalesiony (środek borów tucholskich) jestem bardzo zadowolony z tej anteny, zasięg HSPA jak i WCDMA - predkosc transmisji 6.5MBps download a upload 4Mbps - niewiarygodne jak na srodek lasu. modem Huawei 3131 u2 oraz karta plus-LTE. Antena jest zamontowana za oknem na dachu okolo 7m nad ziemia, ok 2m powyzej lini dachu. Ustawiona w strone najblizszego nadajnika. (tu przydaje sie mapka gsm z nadajnikami danego operatora) pozdrawiam i bardzo polecam tę antene w meijsach gdzie zasięgu nie ma kompletnie (nawet telefony gubią zasięg) . dziala w zakresie 900Mhz