Yagi.pl

Yagi.plAntena GSM 17 dbi ERATO 1800-2100 ze złaczem Nż

 

Antena ERATO 1,8 GHz 17 dBi łączy w sobie zalety kierunkowych anten typu YAGI  oraz anten panelowych (płaski kształt, komfort montażu i łatwość pozycjonowania).

Następną zaletą, jest gwarantowany zysk przewyższający 17 dBi oraz niska wrażliwość na sygnały z kierunków bocznych.

 

Antena do  telefonów GSM oraz modemów GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA o zysku do 17dBi zakończona złączem N żeńskie GOLD.

Jest to antena panelowa wykonana w technologii mikropaskowej.
Charakteryzuje sie znakomitymi osiągami w pasmie 1800-1900.

Działa także w wyższym pasmie 2100 - 2400 MHz, pozwala to korzystać z usług zarówno GPRS/EDGE jak i UMTS/HSDPA.
Jej zysk jest wystarczający aby rozwiazać większość problemów ze słabą transmisją lub z zasięgiem połączeń.

Antena przeznaczona do poprawy jakości rozmów w telefonach komórkowych jak również znakomicie spisuje się w usługach internetowych.

Bardzo przydatna jest także w przypadku posiadania bezprzewodowego telefonu DECT. Umożliwia zwiększenie zasięgu takiego telefonu do 2 km.

Proszę przed zakupem anteny zaopatrzyć się w konektor antenowy odpowiedni dla Państwa aparatu lub modemu, proszę  poszukać odpowiedniej przejsciówki na innych aukcjach.

Nowością jest także konstrukcja przedniej części anteny. Jest wykonana z polimerów przezroczystych dla fal radiowych a całkowicie odpornych na degradujący wpływ promieniowania UV.

Antena nie ulega odkształceniu przy wahaniach temperatury.

Zalecamy stosowanie tej anteny u klientów przy dużych odległościach od stacji bazowej.

 

Zysk energetyczny 17dBi
Częstotliwość pracy 1800 - 2100 Mhz
VSWR 1,4
Polaryzacja Pozioma, Pionowa
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej 32
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej 35
   
Zakończone złączem N (gniazdo N)
Impedancja 50 Ohm
Waga 0,9 kg
Wymiary D-25cm, W-25cm
Mocowanie (średnica) 25-50mm
Odporność na wiatr

200 km/h

                                        

Po jej zastosowaniu zadowoleni będą wszyscy klienci.

  

Opinie o produkcie

od undefined

Przed instalacją anteny praktycznie nie odbierałem w domu sygnału HSDPA Play'a, co w zasadzie było zgodne z mapą zasięgu- wg. mapy HSDPA miało być tylko na zewnątrz budynku (nie sprawdzałem już tego). Po zainstalowaniu anteny mam sygnał na 80% lub w innej skali 5 kresek czyli max. Modem GSM ZTE MF-631 podłączyłem do routera WiFi (Edimax 6200) i test równoczesnego podłączenia 6 komputerów oraz chodzenia po stronach www wypadł bardzo pozytywnie. Podsumowując- ta antena zewnętrzna naprawdę daje b. duże wzmocnienie sygnału.


od undefined

Świetna antenka, dzięki niej odbieram sygnał 3G Plusa ze stacji bazowej oddalonej o ponad 10km w linii prostej. Podobnie jak mój poprzednik nie odczułem różnicy w odbiorze przy zmiennych warunkach atmosferycznych.


od Piotr Jop

Witam. Od niedawna posiadam \"ERATO\", i jestem bardzo zadowolony. Co prawda anteny Playa mam dość blisko, i moc sygnału jest zawsze najwyższa, lecz zasłonięty innymi budynkami miałem bardzo niestabilne połączenia. Download speed poszybował z 0-30 Kb/s. do 800-1100 Kb/s.PJ.


od Rafał Płatek

Witam Posiadam modem Optiona GEO 201 oraz Antene GSM 17 dbi ERATO 1800-2100 ze złaczem NżAnteny :) Zestawu używam 10km od anteny ery która dysponuje sygnałem HSDPA. Pełnego zasięgu nie mam ale połączenie jest niezwykle stabilne pogoda nie ma nic do gadania :) Download Speed: 1947 kbps (243.4 KB/sec transfer rate) Upload Speed: 296 kbps (37 KB/sec transfer rate) Jak na zabitą dechami dziurę do której żadne kablowe media nie dotarły jest OK Od razu przestrzegam ze do tego typu modemów proponuję przejściówkę bo podłączanie i używanie modemu z przewodem h-155 nastręcza sporo problemów. Dobrym rozwiązaniem jest przejściówka z cienkiego przewodu.