Yagi.pl

Yagi.plMOST 2 Gb/s MikroTik Wireless Wire nRAY 1,5km koplet 2szt

MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair) to zestaw skłądający się z dwóch urządzeń bezprzewodowych, pracujących w paśmie 60 GHz zgodnie ze standardem IEEE 802.11ad, które zapewniają bezpieczne połączenie bezprzewodowe szyfrowane AES.

MikroTik nRAY może z łatwością pokonać dystans 1500 metrów i osiągnąć prędkość zbliżoną do światłowodu. a także wprowadzone zostały poważne ulepszenia konstrukcyjne. Dzięki najnowszym technologiom antenowym to urządzenie jest bardzo kompaktowe, ale jeszcze bardziej wytrzymałe niż jego poprzednicy, za sprawą wprowadzonym ulepszeniom konstrukcyjnym.
 
Każde z urządzeń zostało wyposażone w 1 gigabitowy port Ethernet oraz potężny dwurdzeniowy procesor ARM64 działający z częstotliwością 1 GHz. Zestaw tworzy zabezpieczony algorytmem AES link bezprzewodowy oferujący stabilne i szybkie połączenie na dystansie 1500 metrów. Aby uruchomić urządzenia, wystarczy zamontować je na maszcie i zasilić - oba CPE są już wstępnie skonfigurowane, dzięki czemu automatycznie łączą się ze sobą i tworzą link o przepustowości aż do 2 Gb/s. 
 
Zestaw zawiera dwa sparowane ze sobą urządzenia oraz niezbędne akcesoria dla obu CPE: zasilacz 24 V DC, 0.38 A, gigabitowy PoE injector oraz uchwyt montażowy nRAY solidMOUNT. Urządzenia mogą być zasilane przez pasywne PoE (12 - 57 V DC) lub PoE 802.3af/at. 

Wireless Wire nRAY umożliwia zestawienie wydajnego połączenia typu punk-punkt. Doskonale sprawdzi się do zestawiania linków w mocno zaszumionych rejonach. Darmowe pasmo 60 GHz póki co jest wolne od zakłóceń i umożliwia stworzenie połączeń o dużej przepustowości. Urządzenie posiada identyczny zysk energetyczny jak Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit). Obudowa oprócz mniejszych wymiarów wyróżnia się lepszą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne (zwłaszcza śnieg) niż antena siatkowa znana z LHG. 
 
Najważniejsze cechy:
  • zestaw składający się z 2 urządzeń
  • praca w paśmie 60 GHz
  • 1 gigabitowy port Ethernet
  • kompatybilność ze standardem 802.11ad
  • zasięg transmisji do 1500 metrów
  • przepustowość do 2 Gb/s
  • RouterOS Level 3
  • urządzenia wstępnie skonfigurowane i sparowane
Wireless Wire nRAY
Procesor
88F3720
Architektura
ARM 64 bit
Ilość rdzeni
2
Taktowanie
1 GHz
Pamięć RAM
256 MB
Porty Ethernet
1 gigabitowy port Ethernet
Maks. EIRP
55 mm
Wejście zasilania
Pasywne PoE lub PoE 802.3af/at
Zakres napięcia wejściowego
12 - 57 V DC
Dołączony zasilacz
24 V DC, 0.38 A
Maks. pobór mocy
6 W
System operacyjny
Router OS level 3
Wymiary
261 x 166 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!