Yagi.pl

Yagi.plMOST CLIENT AP WIFI 5GHz TENDA O8 do 10 km zewnętrzny

Tenda -Zewnętrzne Urządzenie CPE Tenda O8 5GHz

Tenda O8 to zewnętrzna, kierunkowa antena CPE pracująca w paśmie 5 GHz. CPE przeznaczony jest do rozwiązań PtP i PtMP w celu zapewnienia prywatnej łączności bezprzewodowej ISP, monitoringu CCTV i transmisji danych. Wyposażony jest w antenę o polaryzacji pionowej 23dBi, która zapewnia efektywny sposób odbierania i utrzymywania stabilnej łączności na duże odległości do 20 km. Dzięki zastosowaniu technologii automatycznego mostkowania dwa CPE mogą łączyć się ze sobą automatycznie, aby ułatwić konfigurację.

Tenda O8 wspiera technologię 11AC, zapewnia prędkość 433 Mb/s dla pasma 5 GHz. Urządzenie posiada zabezpieczenie odgromowe dla portu o mocy 6kV. Jest łatwe w montażu dzięki trójosiowemu uchwytowi. Do montażu na słupie potrzebny jest tylko jeden śrubokręt
 

O8 posiada funkcję Channel Shift, która pozwala na przesunięcie centralnej częstotliwości o 5MHz w górę. To może uniknąć zakłóceń z pobliskiego AP i zapewnić wyższą przepustowość.

CPE O8 został wyposażony w oprogramowanie do centralnego zarządzania, które pomaga użytkownikom łatwo zarządzać wszystkimi urządzeniami w sieci z jednego komputera - CPE Assistant. Za pomocą CPE Assistant można zarządzać takimi funkcjami jak wykrywanie urządzeń, monitorowanie statusu, aktualizacja firmware'u oraz konserwacja sieci.

TD-MAX jest protokołem Tenda TDMA (Time Division Multiple Access) w celu poprawy wydajności i pojemności dla bezprzewodowych aplikacji WISP na zewnątrz. W środowisku zewnętrznym, CPE używają wysoce kierunkowych anten, aby połączyć się z centralą z odległości, która może wynosić nawet kilka kilometrów. W ten sposób stacja bazowa doświadcza częstych kolizji stacji nadających jednocześnie. W miarę skalowania sieci, kolizje te narastają wykładniczo, zwiększając opóźnienia i obniżając przepustowość. TD-MAX koordynuje całą transmisję danych i przydziela czas aktywnym klientom, aby zapewnić większą odporność na zakłócenia w porównaniu do konwencjonalnego protokołu 802.11 CSMA/CA (Carrier Sense Multiple Access / Collision Avoidance).

Tenda O8 pracuje w trybie:

  • Długodystansowe połączenie bezprzewodowe PtP: jedno urządzenie pracuje jako access point, drugie zaś w trybie stacji, aby utworzyć połączenie bezprzewodowe PtP do prywatnej łączności bezprzewodowej ISP, monitoringu CCTV i transmisji danych
  • Tryb WISP (klient + router): wystarczy połączyć się bezprzewodowo ze stacją/punktem dostępowym WISP, aby udostępnić internet lokalnej sieci przewodowej i bezprzewodowejNajważniejsze cechy:

  • praca w paśmie 5GHz, standard 802.11ac 433Mbps
  • 1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s
  • antena kierunkowa o zysku 23 dBi z polaryzacją pionową
  • wodoodporna, zewnętrzna obudowa IP65
  • ochrona odgromowa 6kV
  • obsługiwane tryby pracy: Access Point, CPE, WISP
  • do 50 metrów elastycznego wdrożenia z injectorem PoE

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!