Yagi.pl

Yagi.plZegarek szpiegowski stacjonarny, kamera, czujnik ruchu okrągły

Rejestrator cyfrowy w zegarze to idealne urządzenie, potrzebne osobom szukającym ukrytej kamery - do kontroli pomieszczeń, zachowania osób, nadzoru nad nianią bądź osobą sprzątającą itd.
Urządzenie ma niewielkie wymiary, dzięki czemu może być zabrane również na spotkania, konferencje itp.
Standardowe funkcje zegar i alarm działają, jak w typowym elektronicznym budziku/zegarku.
 


 

Termometr

Rozdzielczość HD

Sterowanie pilotem

Dyskretny i łatwy w obsłudze

Obsługuje karty microSD do 32 GBUrządzenie pozwala na dyskretne nagrywanie video w rozdzielczości 1280x960 px (30 kl/s) o Nagrany obraz jest zapisywany karcie pamięci o pojemności do 32GB. Pozwala ona na nagranie 16 godzin video. Akumulator starczy na 8 godzin ciągłego nagrywania obrazu i dźwięku lub 25 godzin samego dźwięku. W trybie detekcji ten czas może być jeszcze dłuższy (nagrywanie jest przerywane kiedy w pobliżu nic się nie porusza).

Urządzenie jest ładowane poprzez wbudowane gniazdo USB i załączony kabel (można skorzystać z zasialania sieciowego lub komputera). Po podłączeniu do komputera można odczytać zawartość i odtworzyć nagrania. Można także odczytać obraz bezpośrednio z karty pamięci. W wewnętrzu znajduje się wymienny (w zestawie) akumulator litowo jonowy o pojemności 3000 mAh z układem zabezpieczającym przed przeładowaniem i zupełnym rozładowaniem. Wszystkie funkcje związane z ukrytą kamerą są dostępne po otwarciu klapy urządzenia i nie są widoczne dla osoby postronnej. Kamera jest schowana pod szkłem i również niewidoczna. Urządzenie jest także w pełni funkcjonalnym zegarem z funkcją pomiaru i wyświetlenia temperatury. Sterowanie funkcjami zegara odbywa się za pomocą widocznych przycisków z tyłu urządzenia.

Parametry:

-obsługuje karty micro SD do 32 GB

-akumulator litowo-jonowy 2400mAh

-czas pracy na baterii video (z audio): 8h

-współpracuje ze wszystkimi współcześnie używanymi systemami operacyjnymi

-obiektyw 1,5 mm

-wymiary 3,6 x 5,8 x 11 cm

-rozdzielczość filmów 1280 x 960 px

-wbudowany mikrofon

-zasięg pilota - ok. 15 m

-czułość mikrofonu do 40 m

-kąt kamery: 72 stopnie

-czas ładowania od zera: 8 godzin

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!