Yagi.pl

Yagi.plWZMACNIACZ Zasięgu GSM ST-970 do 800m2

Model ST-970 z zasilaniem 230 V do poprawienia zasięgu sieci telefonii komórkowej. Urządzenie jest bardzo proste w instalacji i jest bezobsługowe. Bez najmniejszego problemu, poprawi zasięg działania telefonów na powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Przeznaczone dla telefonów GSM, pracuje w paśmie 890-960MHz charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznejUrządzenie rekomendowane jest do wszelkich lokalizacji, w których zbyt słaby SYGNAŁ GSM UNIEMOŻLIWIA prowadzenie rozmów lub powoduje przerwy w połączeniu. Szczególnie polecany do lokali w piwnicach, budynków o grubych ścianach,  zamkniętych przestrzeni - hale, wiaty, garaże.

WZMACNIACZ  jest z  mechanizmami anty-zakłóceniowymi AGC umożliwiającymi bezpieczny montaż w centrum miast bez zakłóceń i wizyt Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 Większość tanich wzmacniaczy nie posiada takiej funkcji.


Repeater posiada wejście na antenę zewnętrzną yagi o zysku 13 dBi !! oraz trzy  anteny wewnętrzne, dzięki którym wzmacniacz będzie bardziej wydajny a zasięg bardziej stabilny.  Doskonałe rozwiązanie dla obiektów wielopomieszczeniowych.

Zewnętrzna antena Yagi 13 dBi oraz 3 wewnętrzne 3 dBi (grzybki) do montażu na sufit.


 
KRÓTKA INSTRUKCJA INSTALACJI


1. Montaż wzmacniacza ST-970 wraz z antenami wewnętrznymi - anteny wewnętrzne powinny być zamontowane minimum 2 metry od podłoża - zalecane jest umieszczenie urządzenia w centralnym punkcie obiektu/powierzchni, która ma zostać pokryta w zestawie 3 sztuki kabli po 10 metrów. Anteny łączymy przewodami ze spliterem a ten z wzmacniaczem za pomocą krótkiego konektora (w zestawie).

 

2. Montaż anteny zewnętrznej - powinna ona być minimum 5 metrów od anteny nadawczej/wewnętrznej - pozwoli to uniknąć szkodliwych interferencji mogących zakłócać pracę urządzenia - idealnym punktem montażu anteny zewnętrznej są najwyżej położone punkty budynku - zapewni to najlepszy odbiór sygnału z BTS a tym samym odpowiedni poziom sygnału wewnątrz

 

3. Podłączenie anteny zewnętrznej - w zestawie znajduje się 10 metrów przewodu

 

4. Podłączenie zasilania - jest to urządzenie PLUG&PLAY, które skonfiguruje się automatycznie - nie jest wymagane żadne działanie ze strony użytkownika

 

DANE TECHNICZNE:
 
Pasmo pracy: UP: 890 ... 915MHz  DL: 935 ... 960MHz
 
Moc wyjściowa: UP: 27dBm  DL: 25dBm
 
Zysk: UP: 70 dB  DL: 65 dB
 
Płaskość charakterystyki: ≤6dB
 
Maksymalne opóźnienie: 1.5 µs
 
Emisja pozapasmowa: < -40 dBm
 
Pokrycie: 800 m²
 
Złącza antenowe: Antena zew.: gniazdo "N+Złączka" Antena wew.: gniazdo "N+Złączka"
 
Impedancja: 50 Ω
 
Długość dołączonego kabla: 4x10 m +Konektor 20 cm
 
Zasilanie: 230 V
 
Temperatura pracy: -25°C ... +55°C
 
Wilgotność: 5% ... 95%
 

Certyfikat CE i Gwarancja , FV

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!