Yagi.pl

Yagi.plWZMACNIACZ Zasięgu GSM ST-950 do 300m2

Model ST-950 z zasilaniem 230V/12V do poprawienia zasięgu sieci telefonii komórkowej. Urządzenie jest bardzo proste w instalacji i jest bezobsługowe. Bez najmniejszego problemu, poprawi zasięg działania telefonów na powierzchni do 500 metrów kwadratowych. Przeznaczone dla telefonów GSM, pracuje w paśmie 890-960MHz charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej.

Urządzenie rekomendowane jest do wszelkich lokalizacji, w których zbyt słaby SYGNAŁ GSM UNIEMOŻLIWIA prowadzenie rozmów lub powoduje przerwy w połączeniu. Szczególnie polecany do lokali w piwnicach, budynków o grubych ścianach,  zamkniętych przestrzeni - hale, wiaty, garaże. 


WZMACNIACZ  jest z  mechanizmami anty-zakłóceniowymi AGC umożliwiającymi bezpieczny montaż w centrum miast bez zakłóceń i wizyt Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 Większość tanich wzmacniaczy nie posiada takiej funkcji.

Repeater posiada wejście na antenę zewnętrzną yagi o zysku 13 dBi !! oraz dwie anteny wewnętrzne, dzięki którym wzmacniacz będzie bardziej wydajny a zasięg bardziej stabilny.  Doskonałe rozwiązanie dla obiektów wielopomieszczeniowych.

Zewnętrzna antena Yagi 13 dBi oraz 2 wewnętrzne 8 dBi (grzybeki) do montażu na sufit. 

DANE TECHNICZNE:

 

Pasmo pracy:

UP: 890 ... 915MHz
DL: 935 ... 960MHz

Moc wyjściowa:

UP: 20dBm
DL: 17dBm

Zysk:

UP: 60dB
DL: 57 dB

Płaskość charakterystyki:

≤6dB

Maksymalne opóźnienie:

1.5 µs

Emisja pozapasmowa:

< -40 dBm

Pokrycie:

300 m²

Złącza antenowe:

Antena zew.: gniazdo "N+Złączka"
Antena wew.: gniazdo "N+Złączka"

Impedancja:

50 Ω

Długość dołączonego kabla:

30 m

Zasilanie:

 220 V

Temperatura pracy:

-25°C ... 55°C

Wilgotność:

5% ... 95%

Wymiary:

198*148*39mm

Waga:

1,07 kg

 


KRÓTKA INSTRUKCJA INSTALACJI


1. Montaż wzmacniacza ST-950 wraz z antenami wewnętrznymi - anteny wewnętrzne powinny być zamontowane minimum 2 metry od podłoża - zalecane jest umieszczenie urządzenia w centralnym punkcie obiektu/powierzchni, która ma zostać pokryta w zestawie 2 sztuki kabli po 10 metrów. Anteny łączymy przewodami ze spliterem a ten z wzmacniaczem za pomocą krótkiego konektora (w zestawie).

 

2. Montaż anteny zewnętrznej - powinna ona być minimum 5 metrów od anteny nadawczej/wewnętrznej - pozwoli to uniknąć szkodliwych interferencji mogących zakłócać pracę urządzenia - idealnym punktem montażu anteny zewnętrznej są najwyżej położone punkty budynku - zapewni to najlepszy odbiór sygnału z BTS a tym samym odpowiedni poziom sygnału wewnątrz

 

3. Podłączenie anteny zewnętrznej - w zestawie znajduje się 10 metrów przewodu

 

4. Podłączenie zasilania - jest to urządzenie PLUG&PLAY, które skonfiguruje się automatycznie - nie jest wymagane żadne działanie ze strony użytkownika

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!