Yagi.pl

Yagi.plMonitoring - Rejestrator cyfrowy DVR-WD-041-1

Nowoczesny i przyjazny w obsłudze rejestrator 8level z serii DVR-WD to doskonałe urządzenie do monitoringu domu lub biura dla użytkowników ceniących sobie łatwość montażu i obsługi.

Rejestratory z serii DVR-WD oferują polski interfejs oparty na systemie operacyjnym Linux. Umożliwiają także swoim użytkownikom zdalny dostęp, podgląd na żywo i nagrywanie materiału z 4 kamer jednocześnie, a to wszystko w formacie 960H!

Projekt tego rejestratora jest doskonale przemyślany. Kompaktowa, solidna metalowa obudowa i niewielkie wymiary, sprawiają że urządzenie może być instalowane w większości domów i biur. Dysk twardy jest podłączany bezpośrednio do płyty głównej co pozwala na wyeliminowanie kabli danych oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni.Cechy produktu:

  • - 960H - panoramiczny obraz, więcej szczegółów
  • - Przyjazny w obsłudze interfejs użytkownika
  • - Kody QR ułatwiające instalację aplikacji mobilnej
  • - Proste podłączenie do LAN dzięki funkcji Diagnostyka Sieci
  • - Podwójny strumień wideo umożliwiający zdalny monitoring
  • - Możliwość odtwarzania wszystkich kanałów jednocześnie
  • - Bezpłatny serwer DDNS

 

 

Wykorzystanie formatu 960H (960x582) oznacza maksymalne wykorzystanie rozdzielczości dostępnej w tradycyjnym monitoringu analogowym, tym samym umożliwiając zarejestrowanie większej ilości szczegółów w porównaniu z wcześniejszym standardem D1. Jest to szczególnie istotne w przypadku wykorzystania monitorów o formacie ekranu 16:9, które to stanowią większość aktualnej oferty rynkowej.
Rejestrator 8level DVR-WD to urządzenie wykorzystujące wysoką efektywność kompresji formatu H.264! Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań kompresja obrazu H.264 jest o wiele większa niż poprzednich standardów: MPEG-1, MPEG-2 czy MPEG-4. Dzięki temu nagrania zajmują mniej miejsca na dysku i są lepszej jakości.
Przydatną funkcją w którą wyposażony jest rejestrator 8level jest także obsługa kamer PTZ (Pan, Tilt, Zoom) czyli możliwość zdalnego sterowania ruchami kamery (Pan,Tilt) oraz ogniskową obiektywu (Zoom). Pozwala to na dokładne monitorowanie pomieszczeń o dużych powierzchniach.
Dla większej wygody użytkownika i zwiększenia kompatybilności rejestratora, 8level DVR-WD posiada
3 wyjścia wideo - VGA, BNC i HDMI, które umożliwiają podłączenie urządzenia do monitora CCTV, monitora komputerowego z wejściem VGA, lub wygodne oglądanie zapisu na dużym ekranie telewizora HDTV.
2 porty Audio umożliwiają rozszerzenie monitoringu wideo o rejestracje sygnału audio. Do tego celu możemy wykorzystać kamerę z wbudowanym mikrofonem, lub zastosować mikrofon zewnętrzny.
Porty USB ułatwiają archiwizację zarejestrowanego materiału. Podłączając do portu USB dysk zewnętrzny lub pendrive możemy skopiować lub przenieść wybrany fragment zapisu jednocześnie konwertując go do formatu AVI, który następnie z łatwością odtworzymy w komputerach PC.
Urządzenie 8level DVR-WD posiada port LAN dzięki któremu możliwe jest zdalne logowanie za pomocą sieci LAN. Dzięki interfejsowi WWW możemy oglądać na żywo obraz z kamer podłączonych do rejestratora a także odtwarzać zapisany już materiał. Dodatkowo za pomocą interfejsu WWW możliwe jest pełne sterowanie parametrami urządzenia.
Specjalnie dla urządzeń mobilnych przygotowana została aplikacja dla systemu Android, iPhone, iPad umożliwiająca wyświetlanie obrazu z kamer w czasie rzeczywistym. Nie ważne gdzie jesteś, zawsze możesz uzyskać dostęp do swojego rejestratora i podglądu z kamer CCTV.
Obraz z kamer podłączonych do rejestratora 8level DVR-WD może być oglądany z Internetu, bez konieczności posiadania stałego adresu IP! Dzięki usłudze „ivview.com” można wyszukać rejestrator w sieci znając jego numer seryjny. Serwer „ivview” będzie w stanie automatycznie wyszukać urządzenie w sieci niezależnie od rodzaju adresu IP. To sprawia, że znacznie łatwiej jest monitorować interesujący nas obszar z dowolnego miejsca na świecie i jest idealnym rozwiązaniem dla domów, które zazwyczaj mają dynamiczny adres IP.
Dla wygody użytkownika i podniesienia poziomu bezpieczeństwa, rejestrator 8level DVR-WD możemy skonfigurować tak, aby po wykryciu ruchu w określonej strefie wyzwalał nagrywanie oraz sygnał alarmowy.
Dodatkowo urządzenie może przesłać widomość email ze zdjęciem zarejestrowanego zdarzenia lub przesłać zarejestrowany fragment wideo na wskazany serwer FTP.  Jeśli w kadrze kamery znajdują się obiekty lub strefy, których nie chcemy rejestrować, wykorzystując opcję „maski prywatności” możemy zaciemnić niepożądane fragmenty kadru.

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!