Yagi.pl

Yagi.plMOCNY I SZYBKI ROUTER TP-LINK MERCUSYS Wi-Fi 6, standard AX1800

 

Wi-Fi 6

Innowacyjny standard sieci bezprzewodowej

Stale rosnąca liczba urządzeń smart i urządzeń Wi-Fi, z których korzystamy w domu, sprawia, że dotychczas wykorzystywane w łączności bezprzewodowej standardy dochodzą do granic optymalnej wydajności. Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i większą przepustowość. Zasięgiem sieci można objąć całą powierzchnię domu, transmisja danych odznacza się niezwykłą stabilnością, a wszyscy użytkownicy mogą bez problemu uzyskać dostęp do szybkich połączeń bezprzewodowych.MOCNY I SZYBKI ROUTER TP-LINK MERCUSYS Wi-Fi 6, standard AX1800

 
  • Prędkości Wi-Fi 6 nowej generacji – dwupasmowy router MR70X oferuje optymalne prędkości, osiągające nawet 1,8 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).
  • Cztery razy większa wydajność działania – Technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby urządzeń i widocznie zmniejszają opóźnienia w transmisji.
  • Duży zasięg – Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku pozwalają na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.
  • Niezawodna ochrona sieci – Najnowszy standard WPA3 zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj dane z oszałamiającą prędkością.
  • Ograniczenie zużycia energii – Technika Target Wake Time pozwala na optymalne działanie urządzeń mobilnych i IoT oraz mniejsze zużycie energii.
  • Redukcja zakłóceń sieci – Kolorowanie BSS tłumi zakłócenia generowane przez sąsiednie kanały, aby zwiększyć wydajność transmisji.
  • Funkcja Smart Connect – Urządzenia zawsze łączą się z najlepszym dostępnym w danym momencie pasmem Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego – Tryb AP zapewnia urządzeniom bezprzewodowy dostęp do sieci przewodowej.

 

Wyższy poziom łączności bezprzewodowej

Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Modulacja 1024-QAM i długi symbol OFDM zwiększają całkowite prędkości MR70X do 1800 Mb/s – 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Połączenia bezprzewodowe zyskują nową jakość i zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej 4K, gier online oraz szybkiego pobierania.

Cztery razy większa wydajność.

Więcej strumieni + więcej urządzeń = lepsza zabawa

Standard Wi-Fi 6 bezsprzecznie podnosi wydajność sieci, stwarzając przestrzeń dla większej liczby urządzeń. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO umożliwia routerowi MR70X osiągnięcie 4 razy większej pojemności i przepustowości w środowiskach z dużym ruchem danych w porównaniu do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia większej liczby urządzeń.

Obejmij zasięgiem sieci cały dom

Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej wydajności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

Funkcje urządzenia: router DSL

Zastosowanie:

do gier

domowy

Tryb pracy:

access point

router

Liczba portów WAN: 1 szt.

Modulacja: OFDM

Interfejsy WAN: 1 x 10/100/1000 Mb/s

Interfejsy LAN: RJ-45

Liczba portów LAN 10/100/1000: 3 szt.

Wbudowany przełącznik [switch]: tak

Złącza: 4 x RJ45

Standard: Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)

Częstotliwość:

2.4 GHz

5 GHz

Szybkość dla 2.4 GHz: 574 Mbps

Szybkość dla 5 GHz: 1201 Mbps

Rodzaj anteny: zewnętrzna

Szyfrowanie:

WPA-PSK

WPA2-PSK

WPA3

Zarządzanie: WWW

Zasilanie: zasilacz AC

Wymiary: 208.8 x 171.6 x 41.7 mm

Akcesoria: zasilacz | instrukcja szybkiej instalacji | kabel Ethernet

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!