Yagi.pl

Yagi.plMobilna paraboliczna Antena GSM 18HV 2G, 3G, 4G, 5m dla modemów HUAWEI

Mobilna antena paraboliczna GSM 18dBi UMTS, HSPA+,  HSDPA,  3G, 4G  EDGE,  GPRS, LTE

 

Kompletny zestaw:
- Mobina antena paraboliczna  18 dBi
- 5m niskostratnego kabla antenowego ze złączem FME
- konektor pasujący do modemu:
Huawei E173
E353U-2, E156G, E160, E169, E176, E176g, E122 (na życzenie mozemy dodac przejscówke do innego modelu modemu wystarczy jego model wpisac w polu komentarz podczas składania zamówienia )

Nic więcej nie jest potrzebne do podłączenia, wystarczy tylko zamontować antenę i skierować w stronę nadajnika. Mapa nadajników. 

Poprawia zasięg przy usługach 2G, 3G, 4G UMTS, HSDPA, HUDPA EDGE , HSPA+ w paśmie 900-1800-2100 MHz.

 

W skład zestawu wchodzi antena paraboliczna z promiennikiem wykonanym w technologii mikropaskowej. Zestaw charakteryzuje sie znakomitymi osiągami w pasmie 900-1800-2100MHz . Antena zapewnia wysoki zysk energetyczny istotny przy zestawianiu dalekozasięgowych połączeń GPRS, UMTS,HSDPA,3G, HSPA+, LTE Wysoka kierunkowość anteny gwarantuje małą  wrażliwoość na zakłócenia oraz bardzo dobrą jakoość  połączeń również w terenie, w którym występują duże zagęszczenie sieci GSM oraz wysoki poziom szumów. Zysk energetyczny anteny  wynosi 18dBi daje optymalne osiągi. Antenę mozna  wykorzystać, będąc na wczasach, kempingu, w podróży lub też wszędzie tam, gdzie wcześniej żadna antena mobilna (np. BAT na magnes )  nie wykrywała dostepnych w okolicy sieci GSM. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią bez Internetu żyć i dostęp do sieci jest dla nich niezbędny ;-)

Zasięg przy dobrych warunkach to nawet 15 km od stacji BTS operatora GSM. Czasza 35+40cm ze specjalnym uchwytem który można regulować w zakresie do 60 stopni.

Antena zapakowana jest w specjalną, plastikową walizkę, która umożliwia bezproblemowe jej przenoszenie z miejsca na miejsce:W walizce jest wszystko co potrzeba, aby zamontować antene na dowolnej powierzchni takiej jak:

-dach samochodu

-szyba samochodu

-szyba w oknie

-rura balkonowa

-uchwyt antenowy

 

Tak wygląda antena po zamocowaniu przyzssawki

 


 

 

Lub też do montażu na dowolnej rurze o średnicy 30-40mm:

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

  • Zysk energetyczny: 18dBi
  • Polaryzacja: pionowa i pozioma
  • Kąt promieniowaniaw płaszczyźnie poziomej: 15 stopni
  • Kąt promieniowaniaw płaszczyźnie poziomej: 15 stopni
  • Częstotliwość: 850 + 950 MHz oray 1750 + 2150 MHz
  • Wymiary - 40/35cm

 

 

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!