Yagi.pl

Yagi.plKarta bezprzewodowa usb WI-FI Tenda U1 300 Mb/s

Tenda U1 to bezprzewodowa, zewnętrzna karta sieciowa podłączana do portu USB. Pracuje w paśmie 2,4 GHz. Oferuje przepustowość do 300 Mb/s, wykorzystuje standardy IEEE 802.11b/g/n. Urządzenie posiada odłączalną antenę dookólną, obracającą się o 180°, o zysku 3.5dBi (złącze rp-sma).

 

Podłącz kartę i włącz sterownik

Banalnie prosta konfiguracja, wystarczy podłączyć kartę do portu USB i zainstalować jej sterownik wykonując polecenie automatycznie pojawiające się na ekranie (Windows 10 nie wymaga instalacji sterownika).
Łącząc się z antenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dwukanałowy system 2T2R zwiększa zdolność przenikania sygnału, rozwiązuje problem martwego punktu (sygnał narożny i dalekiego zasięgu) i zapewnia stabilną transmisję sygnału. Tenda U1 to dobre rozwiązanie dla osób często podróżujących (ze względu na niewielkie rozmiary) lub poszukujących taniej karty sieciowej na USB. Przepustowość na poziomie 300 Mb/s wystarcza do większości zastosowań domowych i biurowych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10.x.
Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 GHz
  • przepustowość do 300 Mb/s
  • standardy IEEE 802.11b/g/n
  • zabezpieczenia: WEP / WPA / WPA2

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!