Yagi.pl

Yagi.pl



GPS GPRS TK-102 + AKCESORIA ŚLEDZENIE WWW

ORYGINALNY LOKALIZATOR GSM

TK-102 + FUNKCJA PODSŁUCHU GSM

W zestawie :

-ŁADOWARKA/ZASILACZ SAMOCHODOWY w KOMPLECIE

-ŚLEDZNIE ONLINE/WWW

Większość sprzedawców nie oferuje śledzenia online lub jest to opcja dodatkowo płatna - u nas śledzenie online jest GRATIS do każdego TK102.

Opcja ta pozwala na obserwację śledzonego obiektu w czasie rzeczywistym na każdym komputerze podłączonym do Internetu.

Taka forma śledzenia jest dużo wygodniejsza niż śledzenie na żadanie za pomocą SMS, kiedy to za każdym razem należy sprawdzać położenie.

Tutaj wszystko jest automatycznie i cała trasa jest widoczna od razu - do tego system pamięta poprzednie trasy, można więc z łatwością ustalić, gdzie obiekt był wczoraj lub tydzień temu.

 

CZAS CZUWANIA na BATERII do 48h

WYPISYWANE W WIELU MIEJSCACH 100 albo 120h to POBOŻNE ŻYCZENIE SPRZEDAJĄCYCH

WSPÓŁPRACA z KARTĄ SIM DOWOLNEGO OPERATORA

w POLSCE i na ŚWIECIE

 GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900

BEZ SIMLOCKA

WYSOKA dokładność do ok. 5m

 

MOŻLIWE UŻYCIE JAKO PODSŁUCH GSM

 

Podstawowe funkcje lokalizatora:

Lokalizacja przez SMS

Z uprawnionego numeru telefonu należy zadzwonić (urządzenie automatycznie rozłączy po jednym sygnale) lub wysłać SMS na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze, po kilku sekundach urządzenie odeśle SMSa z linkiem do google maps z położeniem geograficznym, prędkością obiektu oraz stanem naładowania baterii w %. Urządzenie można również zaprogramować, aby wysyłało SMSy z położeniem w pewnych odstępach czasu np. co 60 sekund

SPRAWDZANIE POŁOŻENIA POPRZEZ POZYCJĘ GEOGRAFICZNĄ W GOOGLE MAPS

     

 

 

 

 

 

                              

 

 

 

Po zaprogramowaniu urządzenie będzie co określony czas np 20, 30 albo 60 sekund wysyłać za pomocą GPRS informację o swojej pozycji co pozwala na śledzenie na żywo trasy obiektu. Serwis WWW pozwala na wizualizację trasy, sprawdzanie historycznych tras, zarządzanie wieloma TK102 - na przykład nadzór nad flotą pojazdów.

Lokalizacja cykliczna

Po wysłaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMSy automatycznie, aż do odwołania odpowiednią komendą.

Przycisk alarmowy SOS

Lokalizator wyposażony jest w przycisk alarmowy SOS, którego wciśniecie przez użytkownika spowoduje, że automatycznie co 3 minuty przesyłana będzie informacja o położeniu na wstępnie zaprogramowane numery, aż do momentu odwołania alarmu przez użytkownika.

Wirtualne ogrodzenie

Funkcja pozwalająca na łatwe zaprogramowanie obszaru, którego pojazd, osoba, bądź przedmiot, gdzie urządzenie zostało zlokalizowane, nie powinien przekraczać - po wyjściu poza obszar dozwolony urządzenie wysyła SMSa z aktualna pozycja geograficzna - funkcja przydatna szczególnie do nadzoru nad osobami starszymi/niepełnosprawnymi lub zwierzętami.

Ostrzeżenie o ruchu

Urządzenie wysyła SMS z aktualnym położeniem, gdy obiekt, gdzie zostało zamontowane poruszy się - przydatne do monitorowania pojazdów.

Monitorowanie prędkości

Urządzenie poinformuje użytkownika o fakcie przekroczenia wcześniej zdefiniowanej prędkości przez pojazd, gdzie zostało zamontowane - przydatne do nadzoru większej ilości służbowych samochodów lub w wypożyczalniach, aby zapobiec zamęczaniu pojazdów przez klientów/pracowników.

Podsłuch

Funkcja po aktywacji kodem monitor+hasło np.: monitor123456 pozwala na podsłuchiwanie otoczenia lokalizatora - wystarczy zadzwonić po aktywacji na nr karty SIM znajdującej się w urządzeniu.

Niski stan baterii

Funkcja daje gwarancję niezawodnego działania w każdej chwili - informuje użytkownika o niskim stanie baterii - koniczności jej podładowania

Bezpieczeństwo

Lokalizator fabrycznie posiada hasło 123456 - zalecamy jego zmianę przy pierwszym użyciu urządzenia, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu.


Urządzenie jest fabrycznie nowe dostarczane w oryginalnym opakowaniu, współpracuje ze wszystkimi kartami SIM w Polce i na świecie - nie ma blokady SIM LOCK.

Należy pamiętać o wyłączeniu hasła PIN oraz automatycznej sekretarki na karcie, karta używana w lokalizatorze musi mieć aktywne rozmowy wychodzące

 

 

DANE TECHNICZNE :

 

Bardzo małe wymiary podsłuchu: 6,4 x 4,7 x 1,7cm

 

Zasięg mikrofonu w promieniu: do ok. 5m

 

Czułość GPS: -159dBm
Dokładność GPS:max 5m
Ładowarka sieciowa: 110-220V wejście 5V wyjście

 

CHIPSET

 

GPS: SIRFIII

 

GSM/GPRS: SIMCOM900

 

Czas startu: zimny -45s, ciepły -35s, gorący -1s

 

Obsługa wszystkich standardów GSM

 

w Polsce i na świecie

 

GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900

 

Współpraca z każdą kartą SIM - urządzenie bez SIMLOCKA

 

Temp. robocza: -20 ~ 50'C
Czas czuwania: ok. 48godzin po pełnym naładowaniu baterii

 

JEST TO REALNY CZAS PRACY - PODAWANE BARDZO CZĘSTO 100 albo 120 GODZIN to POBOŻNE ŻYCZENIE SPRZEDAJĄCEGO

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!