Yagi.pl

Yagi.plEASY U2A 2x1.6GHz SMART TV + KLAWIATURA RC12 FHD

 

 

Rozwiązanie  przewyższające nawet najbardziej zaawansowane Smart TV wbudowane w nowoczesne TV LED/LCD - możliwość aktualizacji Plug-In, pobierania aplikacji, otwarta i w pełni sprawna przeglądarka internetowa, Youtube wbudowany jak i przez przeglądarkę, duża ilość programów użytkowych, rozrywkowych, narzędziowych do pobrania.

Sterowanie za pomocą klawiatury RC12 z touchpadem dużo wygodniejsze od obsługi typowego wbudowanego Smart TV za pomocą pilota TV, czy nawet pilota typu Magic Motion

 

MEASY U2A SMART TV ANDROID PC 4.1.1

Pamięć 1024 RAM DDR3, 4 GB ROM 

USB 2.0, HDMI

WBUDOWANA KARTA WiFi 802.11n - 150Mbps

SLOT microSD do 32GB

+

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA Z TOUCHPADEM RC12

 

MENU i OBSŁUGA PO POLSKU

 


Stwórz w domu centrum multimedialne łącząc Home Spot ze swoim telewizorem! Połącz telewizje z internetem i przeglądarką multimediów, instaluj gry i aplikacje, nagrywaj filmy. Sterowanie Home SPOT'em odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania na odwrocie którego znajduje się klawiatura QWERTY co znacznie ułatwia surfowanie po internecie. Co więcej, jeśli posiadasz telefon na systemie Android, możesz nim sterować całym Home SPOT'em, pełna kompatybilność po zainstalowaniu aplikacji RemoteIM 

Funkcja DLNA jest standardem komunikacji wykorzystywanym przez producentów elektroniki użytkowej dla umożliwienia współdzielenia zasobów multimedialnych w ramach sieci domowej. Bezpośrednio odtworzysz pliki multimedialne, bez przesyłania! Dzięki Home Spot połączysz się bezprzewodowo z innymi urządzeniami jak: tablet, telefon, czy komputer.

 

 

Measy U2A zmienia  telewizor w tzw. Smart TV. Jego konstrukcję oparto o dwurdzeniowy procesor RK3066, taktowany zegarem 1,6GHz. Oprócz tego, istotną zmianą, w stosunku do modelu U1A, jest zastosowanie Androida w wersji 4.1, w którym m.in. zoptymalizowano szybkość działania.

 

Model U2A oferuje łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n. Posiada port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może współpracować z kamerą USB, dzięki czemu prowadzenie wideokonferencji nie stanowi problemu. Dostępna jest także funkcja "airplay", pozwalająca wyświetlić zawartość smartfonu lub tabletu na ekranie telewizora.

 RockChip RK3066 jest nowoczesnym procesorem dwurdzeniowym. Zbudowany jest na rdzeniu ARM co zapewnia bardzo wysoką wydajności procesora w aplikacjach multimedialnych. 

Posiada zintegrowaną grafiki 2D/3D do obróbki wideo, audio, przetwarzania wyświetlania i skalowania. W procesorze zintegrowany jest także układ odpowiedzialny za kodowanie wideo FullHD 1080p, akcelerację video JPEG, MPEG4, H.263, H.264, VC1, RV8/9/10, DIVX4/5/6, XVID, WMV w maksymalnej rozdzielczości 2160p i dekoder On2 VP6. 

 

Ponadto Cortex A9 dzięki zintegrowanej grafice Quad Core Mali-400 bardzo dobrze radzi sobie z akceleracją graficzną 2D/3D, zapewniając doskonałą zabawę podczas grania w gry przygotowane na platformę Android.

 

 

Measy RC12 pozwala  zapanować nad domowym centrum rozrywki. Urządzenie powinno sprawdzić się przede wszystkim we współpracy z Measy U2A, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaadaptować je do pracy z telewizorami typu Smart TV, komputerami czy nawet tabletami.

Na tle wcześniejszego modelu – Measy RC11, nowość wyróżnia się touchpadem z funkcją scrolla, znaną m.in. z notebooków. Zasięg roboczy urządzenia pozostał bez zmian i wynosi aż do 30 metrów. Stąd nawet największy salon nie powinien być przeszkodą w sprawnym i komfortowym nawigowaniu.

 

Urządzenie pozwala również na czatowanie ze znajomymi, korzystanie z mediów społecznościowych, oglądać materiały z Youtube, przeglądać strony internetowe, korzystać z TV internetowej, czy słuchać muzyki online - sposób wykorzystania ograniczony jest jedynie fantazją użytkownika. Measy U2A dzięki slotowi na karty microSD pozwala również na odtwarzanie materiałów zapisanych na karcie w niemalże wszystkich dostępnych formatach dla plików video oraz audio.

 

Aplikacje ANDROID :

.

 

Filmy Youtube :

 

Przeglądanie internetu:

 

Aplikacje  - wraz z Telewizją IPLA

 

 

GRY :

 

 

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA RC12 z Touchpadem 2.4GHz
Sterowanie Measy U2A odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania Measy RC12 wyposażonego w klawiaturę QWERTY i inne przyciski funkcyjne oraz w funkcjonalny TOUCHPAD, co znacznie ułatwia surfowanie po Internecie i korzystanie z samego konwertera.

Measy RC12 to cztery urządzenia codziennego użytku - pilot, klawiatura, mysz oraz touchpad - połączone w jeden, rewolucyjny produkt o bardzo uniwersalnym i szerokim spektrum zastosowań. . Specjalny układ klawiatury zapewnia komfort podczas pracy z urządzeniami mobilnymi typu Tablet PC lub z ANDROID SMART TV. Wbudowany touchpad sprawia, iż obsługa tego typu urządzeń jak Measy U2A jest tak prosta i intuicyjna jak obsługa laptopa z touchpadem.

 

Otrzymują Państwo:

 

MEASY U2A SMART TV ANDROID PC 4.1.1
Pamięć 1024 RAM DDR3, 4 GB ROM 
USB 2.0, HDMI
WBUDOWANA KARTA WiFi 802.11n 150Mbps
SLOT microSD do 32GB
BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA Z TOUCHPADEM RC12

 

Adapter WiFi 2.4GHz współpracujący z klawiatura

 

Kabelek microUSB - USB przeznaczony do zasilania urządzenia z portu USB

 

ORYGINALNE OPAKOWANIE

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!