Yagi.pl

Yagi.plPokojowa Mobilna Antena aktywna High Power 17 dbi na USB do 10km

  

Pokojowa Mobilna Antena aktywna High Power Urządzenie bezprzewodowe WI-FI TP-LINK /T ECHNCLAN  150HN  USB 2.0  27dBm (500 mW) usb + antena 17 dbi spełnia funkcje klienta sieci 802.11b/g/g+ 2.4GHz 54Mbps z interfejsem USB 2.0. Urządzenie pracuje zarówno w trybie "b" 11Mbps jak i "g" (54Mbps) oraz"N"  (150 Mbps) charakteryzuje je bardzo wysoką mocą wyjściowa toru radiowego - 27dBm, małe rozmiary oraz estetyczne wykonanie. Bezpieczeństwo transmisji wspiera kodowanie WEP z kluczem o długości 64/128/256-bit oraz WPA.Wystarczy włożyć wychodzący kabel do gniazda USB dowolnego komputera, zainstalować z dołączonej płytki CD i używać. Przy tym rozwiązaniu unikamy jakichkolwiek strat sygnału na kablu antenowym. Z anteny wyprowadzony jest kabel USB o długości 1-1,5M metra. Sprawdzaliśmy stosując przedłużacz USB, że wszystko działa również na 30 metrach na przedłużaczach aktywnych. Przedłużacze usb dobrej jakosci dostepny w ofercie.

Kartę zalecamy głównie do zastosowań w Laptopach / Notebookach jak i komputerach stacjonarnych wszędzie tam gdzie wbudowany moduł radiowy nie osiąga zadowalających rezultatów - gwarantowana poprawa jakości sygnału !! Lub odbiór sygnał z bardzo daleka jesli nadajnik zanjduje sie w warunkach widocznosci i jest odpowiedniej mocy.


DO 1200% większy zasięg! (w porównaniu do zwykłego PEN USB WiFi), zamiast karty tp-link moze w zestawie być inna karta o tych samych parametrach .


Chpset karty Ralink  rt2070l zapewnia współprace z

aircrack - packet injection

Backtrack3 - BT3

Na płycie sterowniki dla :

Windows 7/ Vista/XP/, na życzenie dołaczamy sterowniki dla systemu linux oraz MAC.Specyfikacja

Moc karty WI-FI -  500 mW
Zysk energetyczny anteny - 17 dBi
Polaryzacja - Pionowa
Długość kabla  -  1 do 1,5 m
Wymiary - 25cm/21cm/11cm

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!